Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo
2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta oss

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Telefon:

0171-526 00

E-post:

biblioteket@habo.se

Box 94 Centrumgränd 5 746 22 Bålsta

maplink

Personal

Christina Norén
Titel: Barnbibliotekarie
Telefon: 0171-526 02
E-post: christina.noren@habo.se

Kathy Wiberg
Titel: Bibliotekarie
Telefon: 0171-526 03
E-post: kathy.wiberg@habo.se

Marie Holmqvist
Titel: Enhetschef Kultur & Bibliotek
Telefon: 0171-526 05, 070-566 33 92
E-post: marie.holmqvist@habo.se

Roland Ngwee Ngijol
Titel: Gymnasiebibliotekarie
Telefon: 0171-526 01
E-post: roland.ngwee-ngijol@habo.se

Karl Aronsson
Titel: Barn- och ungdomsbibliotekarie
Telefon: 0171-526 06
E-post:karl.aronsson@habo.se

Siv Thams Andersson
Titel: Biblioteksadministratör
Telefon: 0171-526 07
E-post: siv.andersson@habo.se

Therese Norgren
Titel: Biblioteksadministratör
Telefon: 0171-526 08
E-post: therese.norgren@habo.se

Åsa Thollander
Titel: Bibliotekarie
Telefon: 0171-526 04
E-post: asa.thollander@habo.se

Nilay Yelkenci
Titel: Bibliotekarie
Telefon: 0171-529 26
E-post: nilay.yelkenci@habo.se

Malla Grönqvist
Titel: Biblioteksassistent
E-post: malla.gronqvist@habo.se

Sidansvarig:

2017-09-28